K čomu je mi certifikát Dôveryhodná Firma?

Certifikát Dôveryhodná Firma je ocenenie cielené v prvom rade na pozitívnu prezentáciu spoločnosti na internete. Potenciálny zákazník, ktorý prvýkrát navštívi sídlo firmy získa omnoho lepšiu dôveru v spoločnosť, ktorá bola ocenená externou, nezávislou organizáciou, než spoločnosť, ktorá nemá žiadne ocenenie tohto typu. Tým pádom firmy, ktoré sa môžu pochváliť tým, že vlastnia certifikát Dôveryhodná Firma, sú považované zákazníkmi a dodávateľmi ako spoľahlivý a dôveryhodný partner. Podobnú úlohu hrajú taktiež nálepky, ktoré môžete umiestniť na auto alebo nalepiť na výklad. Zahájený projekt Košickou spoločnosťou si kladie za cieľ osloviť čo najširšiu verejnosť s informáciami, že spoločnosť získala ocenenie, ktoré ju zviditeľňuje voči konkurencii . Imago! Polska sp. z o.o. sp. k. venuje veľké finančné prostriedky na marketingovú podporu projektu Dôveryhodná Firma. Základným kameňom budovania imidžu ocenených firiem je elektronická vizitka každej spoločnosti na stránkach www.doveryhodnafirma.eu

Čo obsahuje zasielka?

V prípade, že firma prejaví záujem o účasť v projekte, certifikát v v papierovej verzií bude doručená kuriérskou službou v obálke, ktorá obsahuje:

  • Nálepky s logom dôveryhodná firma, ktoré môžu byť nalepené napríklad na služobnom aute alebo na výklade. Nálepky sú vo vysokej kvality, vodeodolné a majú dlhú životnosť.
  • Prihlasovacie údaje na stránku projektu - www.doveryhodnafirma.eu kde si účastník môže upravovať údaje svojej firmy a pridávať informácie o otváracej dobe, aktuálnych akciách alebo vložiť fotogalériu.
  • Certifikát získava firma vytlačený na vysoko kvalitnom papieri pre prípad vystavenia, či prezentácie a je pre danú firmu dôkazom toho, že sa jedná o preverenú spoločnosť. Na tomto certifikáte Vaši zákazníci uvidia ako celý názov spoločnosti a informáciu, za čo bol certifikát udelený.

Prečo E-vizitka?

Košická spoločnosť podporuje prezentáciu elektronických vizitiek všetkých ocenených spoločností v rôznych internetových vyhľadávačoch. V súčasnej dobe internet hraje dôležitú úlohu v živote ľudí. Podľa rôznych výskumov je jasné, že podľa viac než 90% spotrebiteľov najväčší vplyv na výber firmy, s ktorou začnú spolupracovať má jej imidž na internete. Preto väčšina zákazníkov alebo dodávateľov pred nadviazaním spolupráce hľadá informácie o svojom budúcom partnerovi obvykle zadaním názvu firmy a mesta do vyhľadávača predovšetkým na vyhľadávačoch Zoznam.sk a Google.sk. Titul Dôveryhodná Firma vytvára pozitívny obraz spoločnosti na internete. Imago! Polska sp. z o.o. sp. k. podporuje e-vizitky všetkých účastníkov vrátane slovného spojenia Dôveryhodná Firma, takže ak potenciálny zákazník zadá názov a mesto, v ktorom spoločnosť sídli, môže nájsť medzi prvými výsledkami vyhľadávania informácie, že jeho budúci partner je držiteľom certifikátu Dôveryhodná Firma.

Ako môžete vidieť v danom prípade, elektronická vizitka spoločnosti umiestnená na stránkach www.doveryhodnafirma.eu je medzi prvými výsledkami vo vyhľadávaní na internetových prehliadačoch, často pred výsledkami zoznam.sk, azet.sk a pod., za ktoré sa ročné paušály pohybujú rádovo v stovkách euro a ktoré nie sú spojené s pozitívnym vplyvom dôveryhodnosti. Certifikát Dôveryhodná Firma nie je typická reklama, ale skôr nástrojom k budovaniu pozitívneho obrazu spoločnosti na internete aj mimo neho.

Snažíme sa vytvoriť skupinu poctivých a spoľahlivých podnikateľov

Imago! Polska sp. z o.o. sp. k. sa okrem obchodnej činnosti do značnej miery snaží vytvoriť skupinu poctivých a spoľahlivých podnikateľov, s ktorými môžu bez obáv spolupracovať zákazníci i obchodný partnery. Výskum spoločností robíme na vlastné náklady. Cieľom je vybudovať sieť firiem, ktoré budú dávať záruku spokojnosti svojim klientom pri využití ich výrobkov a služieb. Imago! Polska sp. z o.o. sp. k. hovorí, že každý zákazník má právo spolupracovať s profesionálmi a po každej návšteve firmy, ktorá pracuje na jeho objednávke, má pociťovať spokojnosť s výberom firmy, ktorá túto objednávku realizuje. Okrem toho, každý čestný a poctivý obchodník by sa mal odlíšiť od konkurencie, ktorej služby sú neprofesionálne. Pre nás je najvyššou prioritou vždy zákazník.